rachel-uchitel-tiger-wods-kurvajaKüszöbön áll Tiger Woods válása, s az amerikai golfozó máris a nősülésre gondol. Egyik korábbi szeretőjét, Rachel Uchitelt veszi feleségül. Minden részletben megegyezett egymással Woods és svéd származású felesége, Elin Nordegren. Ügyvédeik az utolsó pontig kidolgozták a válóper pénzügyi részleteit, ezek szerint az amerikai golfversenyző összesen 750 millió dollárt, vagyis 159 milliárd forintot (csak viszonyításképpen: ennyi pénze még a leggazdagabb magyarnak sincs) bukik sorozatos csalfasága miatt. Még abba is beleegyezett, hogy a floridai Windermere-ben lévő korábbi közös családi farmjukat átengedi Elinnek, ő maga pedig a szintén floridai Jupiterben húzza meg magát, már ha éppen nem versenyez. A svéd hölgy azzal a gondolattal foglalkozik, hogy a válás kimondása után a windermere-i birtokot 120millió dollárért (25,4 milliárd forint) eladja, és két gyermekével, Sam Alexisszel és Charlie Axellel hazaköltözik Svédországba. Miután a formaságokat lerendezték, Woodsról az a hír járja, hogy újra nősül.
A hírek szerint a korábbi házassága során százhúsz nővel, köztük sok pornóssal is, félrelépett sportoló elveszi egyik szeretőjét, Rachel Uchitelt. Nevezett celeb időközben átesett egy kábítószer- elvonón, tudniillik az Ambien nevű altatópirulával élt, s mivel az alkoholt sem vetette meg, a kettő együtt aláásta az egészségét (megjegyzendő: Rachel kisasszony édesapja kokain- túladagolásban hunyt el). Elin Nordegren mindenesetre teljesen kiakadt Woods nősüléssel kapcsolatos elképzeléséről hallva.
– Nem akarom, hogy a gyermekeim mostohája egy csavargó legyen – bosszankodott.

2 Comments

  1. Woods gyógyszerektől volt ilyen nagy bika - Szexpláza says:

    [...] úgy, az egykori világelső golfozó csak a gyógyszerek hatására volt a sportág királya. Rachel Uchitel az egyik szeretője elárulta, hogy Woods és ő vágyfokozóval és  gyógyszerek segítségével [...]

  2. Marina Berlusconi cicit villantott - Szexpláza says:

    [...] és más celebek fake pornóképek - Tiger Woods feleségül veszi Rachel Uchitelt, a csajt akit kurogatott - Mariah Carey és celeb csajok gecizve, fake pornóképek - Szabó Zsófit milliárdos [...]

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.