A magyar nők életében mostanában annyira nagy a nyomás, legyen szó akár munkáról vagy családról, hogy nagyon elférfiasodtak, főleg az üzletasszonyok, akiknek mindig helyt kell állniuk mindenhol, és nagyon kevés idejük van arra, hogy magukkal foglalkozzanak és igazán nők legyenek – meséli a tabutv.hu riporterének az ex pornós Playmate, aki a növendékeiből most saját formációt is alakított.
Ez végre egy olyan mozgásforma, amivel nem csak a nőiességüket építhetik, hanem a testüket is szépíthetik. Alakot formálhatnak, de emellett mellékes módon ez a belsőjükre is hat, hiszen sokkal szexisebbnek érzik magukat tőle. Az ide járók külső kisugárzására, ezáltal a párkapcsolatukra és az üzleti életre is kihat a mozgás, hiszen sokkal jobban érzik magukat a bőrükben – mondta el a videóban Pirner Alma.

One Comment

  1. Szexpláza: Erotikától a pornóig! » Blog Archive » Pirner Alma ex pornós rúdtánc rekordra készül says:

    [...] világon egyedülálló rekordot szeretne beállítani az ex pornós Pirner Alma és csapata. Pirner a pornóban elég komoly sikereket ért el, most lájtosabb műfajban dolgozik. A profi és [...]

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.